Jóga

Na lekci jógy cvičíte, relaxujete i otevíráte svou mysl.

Jóga vychází z opakování jógových pozic, které jsou dynamicky řazeny za sebou. Základním předpokladem pro pozice v józe je průběžné dýchání, přičemž cílem je synchronizovat dech s jednotlivými pozicemi. Posiluje, zpevňuje a protahuje svalstvo celého těla, kombinuje sílu, balanci a protažení. Harmonicky ovlivňuje psychickou i fyzickou kondici a souměrně rozvíjí svalový korzet. Jóga také posiluje a vyživuje klouby a kostru. Je prostředkem prevence, pozitivně působí na kardiovaskulární a dýchací systém, redukuje tukové zásoby. Prokrvuje tělo a působí tím na vitalitu a zachování mládí.

SM- systém

Spirální stabilizace páteře známá také jako SM- systém vyvíjená doktorem Richardem Smíškem je založená na procvičování a protahování spirálních svalových řetězců. Rozvíjí cit pro rovnováhu a vyrovnané držení těla. Cvičení pomáhá nejen na bolesti zad ale funguje především jako skvělá prevence.

 

 

Zdravá záda

Problémy s bolesti zad a šíje má při nekonečně dlouhých hodinách na PC téměř každý z nás. Téměř všichni je dlouhodobě přehlížíme a věříme, že to přejde. Na těchto lekcích budete svá záda formou protahovacích a zpevňovacích cviků bez zátěže učit  nebolet.